Paragjella(Meze)

Po shfaqet 1–8 nga 11 përfundime gjithsej

Shto në Shportë

Brusketa klasike

Nuk ka një kohë të caktuar kur

Shto në Shportë

Fërgesë Tironse

Ndër shijet e preferuara të ushqimit në

Shto në Shportë

Fokace me mix salcash

Vetëm paramendimi i aromës së mrekullueshme të

Shto në Shportë

Imam Bajalldi

Imam Bajalldi Shija dhe vlerat e patëllxhanëve

Shto në Shportë

Kallamari të skuqur

Përgatitur në skarë ku ruhen vetitë ushqyese,

Shto në Shportë

Karkaleca të zgarës

Mos harroni të shtoni llojllojshmëri ushqimesh në

Shto në Shportë

Kungulleshka të fërguara në kos

Kungulleshkat e fërguara me kos duke shtuar

Shto në Shportë

Paragjellë artizanale

Qoftë për ta shoqëruar me pije apo