Fileto viçi

12.50

Kategoria:

E bukur për tu parë dhe shumë e shijshme teksa e provoni, pjata kryesore Fileto Viçi servuar me lëng kockash, patate të vogla dhe karrota krokante konsiderohet “Alpha” recetë e kuzhinës moderne.