Tavë kosi Elbasani

8.00

Categories: ,

Është njëra ndër ushqimet e shijshme që përgatiten në tavë. Përgatitur me salcë kosi, mish qingji dhe perime, kjo recetë kremoze nga Elbasani do jetë shija e preferuar e një darke të veçantë.